C’po ndodh me Adelina Ismajlin? Po i ikin fansat? - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

C’po ndodh me Adelina Ismajlin? Po i ikin fansat?

C’po ndodh me Adelina Ismajlin? Po i ikin fansat?

· 1 · 547

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 16-08-2010, 03:50:04
C’po ndodh me Adelina Ismajlin? Po i ikin fansat?
      


Eshte hera e pare qe ne nje sondazh te organizuar, qe ka lidhje me vipat shqiptar, ne te cilin Adelina nuk fiton, madje renditet dhe e treta. Behet fjal per kete ketu http://vipat.info/kush-eshte-kengetarja-me-e-bukur-shqiptare/ Cfare ka ndodhur? Adelina s’eshte me e para per nga numri i fansave? Sic duket jo, se ndryshe do duhet te kishte [...]
         

http://vipat.info/cpo-ndodh-me-adelina-ismajlin-po-i-ikin-fansat/
      

Temat e fundit