×
Hyrja
Profili

Dafina imiton me sukses të plotë Rihanën

Dafina imiton me sukses të plotë Rihanën

· 1 · 254

  • Postime: 1073
Vip News
ne: 30-08-2011, 12:50:03
Dafina imiton me sukses të plotë Rihanën
      


<img src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/08/normal_dafinazeqiri79.jpg" width="150px" />Që Rihanna është bërë idhulli i çdo vajze të re, e gjithashtu edhe çdo këngëtareje kjo nuk ka asnjë gjë të keqe. Por ta ndjekësh dhe imitosh me fanatizëm në çdo detaj, nuk do të ishte sukses për askënd. Në fakt, personazhi që komentojmë sot, Dafina Zeqiri, në çdo klip të saj i është referuar [...]
      

http://vipat.info/dafina-imiton-me-sukses-te-plote-rihanen/
      

Temat e fundit