×
Hyrja
Profili

Dafina Zeqiri, rreziku nr. 1 për Genta Ismajlin

Dafina Zeqiri, rreziku nr. 1 për Genta Ismajlin

· 1 · 318

  • Postime: 1073

ne: 24-07-2011, 00:50:10
Dafina Zeqiri, rreziku nr. 1 për Genta Ismajlin
      


Jo më kot mbahet si më e mira dhe më e talentuara jo vetëm ndër rradhët e këngëtareve kosovare, por edhe ato të Tiranës. Genta është në krye të çdo top liste, me anë të suksesit të këngëve të saj që gjithmonë kthehen në hite, me anë të imazhit unik, të veshjeve po kështu edhe [...]
      

http://vipat.info/dafina-zeqiri-rreziku-nr-1-per-genta-ismajlin/
      

Temat e fundit