Dorian "The Hope" Dokaj (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dorian "The Hope" Dokaj (info, foto, video)

Dorian "The Hope" Dokaj (info, foto, video)

· 1 · 232

  • Postime: 27954
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-04-2020, 23:31:10
Dorian "The Hope" Dokaj
• Professional MMA Fighter ⚔🇨🇦🇦🇱
• Under @robertsantos89 @matics_aof
• A MMA (7 W -0 L )
• One blood , Two Brothers
📍 Toronto Canada
📍 Hot Albania
youtu.be/vtE-ERAkMMc#
IG https://www.instagram.com/dokaj_mmadorjan/

Temat e fundit