×
Hyrja
Profili

Elisa Caushi: “Le ta fitojë Ermela BB”

Elisa Caushi: “Le ta fitojë Ermela BB”

· 1 · 481

  • Postime: 1073

ne: 13-03-2011, 22:50:06
Elisa Caushi: “Le ta fitojë Ermela BB”
      


Në një intervistë të drejtpërdrejtë për “Shqip” vjen Elisa, banorja më e veçantë që del nga show i “Big brother 4”. Cilat janë ëndrrat dhe ambiciet e saj, jeta mes Londrës dhe Shqipërisë. Lidhja që ka prej vitesh me Fatjonin, djalin që jeton në Londër si dhe deklarata të bëra ndryshe për banorët më të [...]
      

http://vipat.info/elisa-caushi-%e2%80%9cle-ta-fitoje-ermela-bb%e2%80%9d/
      

Temat e fundit