Elvana Gjata përgatitet për klipin e ri… Fryn buzët dhe bie 5 kilogramë - Vipat Shqiptare

×
Hyrja
Profili

Elvana Gjata përgatitet për klipin e ri… Fryn buzët dhe bie 5 kilogramë

Elvana Gjata përgatitet për klipin e ri… Fryn buzët dhe bie 5 kilogramë

· 2 · 1070

  • Postime: 1073

ne: 03-10-2011, 06:50:03
Elvana Gjata përgatitet për klipin e ri… Fryn buzët dhe bie 5 kilogramë
      


<img src="http://vipat.info/elvana-gjata-pergatitet-per-klipin-e-ri-fryn-buzet-dhe-bie-5-kilograme/normal_elvana_gjata3/" rel="attachment wp-att-14860"><img class="aligncenter size-full wp-image-14860" src="http://vipat.info/wp-content/uploads/2011/10/normal_Elvana_Gjata3.jpg" width="150px" />Elvana Gjata është duke realizuar klipin e saj të ri, nëse ky klip publikohet menjëherë pas xhirimeve, atëherë Elvana Gjata do të bëhet e para këngëtare shqiptare, e cila ka realizuar katër videoklipe brenda një kohe rekord prej më pak … Continue reading &lt;span class=&quot;meta-nav&quot;&gt;&#8594;&lt;/span&gt;
      

http://vipat.info/elvana-gjata-pergatitet-per-klipin-e-ri-fryn-buzet-dhe-bie-5-kilograme/
      

  • Postime: 244
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 03-10-2011, 14:18:34
Eshte shume e bukur pa nderhyrje te chirurgjise plastike...keshtu vetem qe e prish bukurine natyrore qe ka

Temat e fundit