Etmond Mancaku: Tregu muzikor shqiptar është kthyer në një majmunëri artistike - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Etmond Mancaku: Tregu muzikor shqiptar është kthyer në një majmunëri artistike

Etmond Mancaku: Tregu muzikor shqiptar është kthyer në një majmunëri artistike

· 1 · 399

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 13-07-2011, 20:50:04
Etmond Mancaku: Tregu muzikor shqiptar është kthyer në një majmunëri artistike
      


Tregu muzikor shqiptar prej kohësh nuk ofron atë krijimtari me nivel të lartë artistik. Ky është një shqetësim për të gjithë artistët shqiptarë, ata që janë profesionistë dhe e dinë shumë mirë se sa mund dhe punë duhet për të realizuar një krijimtari me vlera të larta artistike. Kantautori i njohur shqiptar Etmond Mancaku, në [...]
      

http://vipat.info/etmond-mancaku-tregu-muzikor-shqiptar-eshte-kthyer-ne-nje-majmuneri-artistike/
      

Temat e fundit