Genta Ismajli, deshira ime pjesëmarrja në Eurovizion - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Genta Ismajli, deshira ime pjesëmarrja në Eurovizion

Genta Ismajli, deshira ime pjesëmarrja në Eurovizion

· 1 · 233

  • Postime: 1072

ne: 07-09-2010, 11:50:11
Genta Ismajli, deshira ime pjesëmarrja në Eurovizion
      


Pas një pushimi relaksues në Ulqin, Genta Ismajli është në valën e punëve për albumin e saj të ardhshëm. Këngëtarja ka zbuluar për Telegrafi.com se projekti i saj i ardhshëm në të vërtetë do të jetë një koleksion i këngëve të saj të mëhershme. Genta, e cila është aktuale me videoklipin “Shkune Tune”, e ka [...]
      

http://vipat.info/genta-ismajli-deshira-ime-pjesemarrja-ne-eurovizion/
      

Temat e fundit