×
Hyrja
Profili

Martina Ivezaj, modelja shqiptare që refuzoi “Playboy”

Martina Ivezaj, modelja shqiptare që refuzoi “Playboy”

· 1 · 254

  • Postime: 1073
Vip News
ne: 28-04-2011, 20:50:07
Martina Ivezaj, modelja shqiptare që refuzoi “Playboy”
      


<img src="http://www.galsh.com/albums/userpics/10001/normal_Martina-Ivezaj-5.jpg" width="150px" />Është shqiptare, por lindur e rritur në Gjermani. Bukuroshja 21-vjeçarja Martina Ivezaj, ka pushtuar revistat dhe pasarelat e modës në Evropë dhe SHBA dhe me të drejtë mund të thuhet se tanimë ka një karrierë ndërkombëtare, edhe pse në Shqipëri nuk njihet shumë. Ka pasur bashkëpunime me fotografë të ndryshëm, mes së cilëve me të [...]
      

http://vipat.info/martina-ivezaj-modelja-shqiptare-qe-refuzoi-%e2%80%9cplayboy%e2%80%9d/
      

Temat e fundit