×
Hyrja
Profili

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, pas divorcit rigjen dashurinë

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, pas divorcit rigjen dashurinë

· 1 · 194

  • Postime: 1073
Vip News
ne: 13-05-2011, 16:50:06
Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, pas divorcit rigjen dashurinë
      


<img src="http://www.galsh.com/albums/userpics/10001/normal_gallery_main-emina-cunmulaj-nude-15.jpg" width="150px" />Emine Çunmulaj nuk është një emër i panjohur për industrinë botërore të modës, përkundrazi. 26-vjeçarja me përmasat ideale 90-60-90, është modelja shqiptare më e njohur në botë, status të cilin ajo e ka arritur me shumë punë e përpjekje. Prej vitesh bukuroshja me origjinë shqiptare jeton në SHBA dhe është një nga figurat e njohura [...]
      

http://vipat.info/modelja-shqiptare-emina-cunmulaj-pas-divorcit-rigjen-dashurine/
      

Temat e fundit