Perlat Sheqeri (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Perlat Sheqeri (Lajme, Info, Foto, Video)

Perlat Sheqeri (Lajme, Info, Foto, Video)

· 4 · 99

 • Postime: 22678
 • Karma: +0/-0

ne: 02-03-2020, 23:28:47
Teme per Perlat Sheqerin

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-04-2020, 00:11:43
 

Perlat Sheqeri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 27 Shtator 2007, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Tradhetare". Më datë 27 Korrik 2013, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Pa Ty S'jetoj", në bashkëpunim me Lili. Më datë 3 Tetor 2014, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "M'rrini Fylli". Më datë 26 Shtator 2016, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Urim Per Ditelindje". Më datë 15 Maj 2017, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Furka E Plakes". /teksteshqip

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-04-2020, 00:12:04

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-04-2020, 00:12:21

Temat e fundit