Pirro Çako dhe Vesa Luma sjellin për herë të parë në këngë një moment masturbimi - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pirro Çako dhe Vesa Luma sjellin për herë të parë në këngë një moment masturbimi

Pirro Çako dhe Vesa Luma sjellin për herë të parë në këngë një moment masturbimi

· 12 · 1306

 • Postime: 1072
 • Karma: +0/-0

ne: 30-10-2010, 19:50:04
Pirro Çako dhe Vesa Luma sjellin për herë të parë në këngë një moment masturbimi
      


VESA Çudit të gjithë me ofshamat e masturbimit Ka kaluar të gjitha parashikimet tona. Dikur me këngë ritmike dhe shumë lozonjare, kësaj here Vesa Luma na ka çuditur me një baladë e cila ka rreth 5 sekonda një stimulim masturbimi. Duke mos u mësuar ta shohim në kufinjtë e skandaleve muzikore, por në një tjetër [...]
      

http://vipat.info/pirro-cako-dhe-vesa-luma-sjellin-per-here-te-pare-ne-kenge-nje-moment-masturbimi/
      

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-10-2010, 19:51:40
lol
Kam degjuar qe ky Pirro eshte kengetar me reputacion.
Cne kjo kenge? :D

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-11-2010, 17:51:55
Kesaj ndryshe i thone : KUR QIMJA BEHET TRA !  :D

Duke degjuar kengen sheh se me i madh eshte emri ne artikull , se sa vet momenti ne kenge !

E gjitha eshte artistike, ne linjen dhe permbajtjen e kenges .

Gjasme Gazetaret qe duan te bejne SKUPE shkruajne e nuk dine c'shkruajne !!!!

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 01-11-2010, 22:19:46

#4 ne: 01-11-2010, 23:21:23
LOL

E sigurt qe Pirroja e Vesa kane interes ne kete interpretim te kenges per te rritur degjueshmerine e interesin ne popull, se te ishte per skandale, s'do kishin me leter gazetat me lajme nga BBF and friends! :D

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 02-11-2010, 00:01:19
Ku eshte ai "momenti" mer?.. :S..e degjova kongen kot thash veti..:D

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-11-2010, 00:22:08
Ku eshte ai "momenti" mer?.. :S..e degjova kongen kot thash veti..:D

"...ti nuk e di cdo te thote te perqafosh nje te padukshem....por une do ta provoj...sonte une pa ty une do guxoj..te bej e vetme dashuri..." plus renkimet ne sekondat 2:39 deri 2:44 e forcojne idene se Pirro e Vesa kane bere pikerisht ate qe thuhet ne kete artikull :)
 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 02-11-2010, 00:24:18
kesaj i thone kur ske pune ne vend qe te tundesh deren do merresh me Vesen dhe Pirron :D

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 03-11-2010, 13:19:36
VETEM   - Vesa Luma

Teksti & Muzika - Pirro Çako

Ishte viti me i gjate qe kalova ne vetmi
asnje nate s'u ngroha dot , asnje nate.
Mbaja frymen se dikush do trokiste prape ne porte
Duke pritur keshtu me ankth
asnje lajm nuk mora une, asnje shenje , asnje kontakt
Me vetmine e perqafuar ne nje shtrat .

Ref.

Ti je shume larg dhe nuk e di
se ç'do te thote e vetme ne nje dhome pa ty
ku s'behet dashuri

Ti nuk e di se c'do te thote
te perqafosh nje te padukshem
qe nuk puth, nuk prek asnje sekond
por une do ta provoj
Sonte pa ty une do guxoj
te bej e vetme dashuri.

II

Jane pese germa  qe na ndajne
dhe denojne te sotmen tone
Me kujtimet ngushellohem , vec nje pauze.

Kur njeriu eshte i forte me cdo fat prape do mesohem
e pastaj pak e nga pak do mesoj une te trukohem
per inat te zbukurohem
E pamundur me vetmine te dashurohem

Ref.

Ti je shume larg dhe nuk e di
se ç'do te thote e vetme ne nje dhome pa ty
dashuri

Ti nuk e di se c'do te thote
te perqafosh nje te padukshem
qe nuk puth, nuk prek asnje sekond
por une do ta provoj
Sonte pa ty une do guxoj
te bej e vetme dashuri.

ah ah ah ah
ah ah aaaahhh

Ftyren tende ... puthjen tende,
ne mungese do ta enderroj une
e-e-e-e-e-edhe ket nate


Ti je shume larg dhe nuk e di
se ç'do te thote e vetme ne nje dhome pa ty
dashuri .

Ti nuk e di se c'do te thote
te perqafosh nje te padukshem
qe nuk puth, nuk prek asnje sekond
por une do ta provoj
Sonte pa ty une do guxo-o-o-oj
te bej e vetme dashuri.

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 03-11-2010, 14:16:44
"...ti nuk e di cdo te thote te perqafosh nje te padukshem....por une do ta provoj...sonte une pa ty une do guxoj..te bej e vetme dashuri..." plus renkimet ne sekondat 2:39 deri 2:44 e forcojne idene se Pirro e Vesa kane bere pikerisht ate qe thuhet ne kete artikull :)

Mua personalisht me duket kenge ok.

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 03-11-2010, 18:33:55
Para do javesh , ne nje nga faqet shqiptare, website televizioni apo gazeta , s'e kujtoj saktesisht kishte nje foto intriguese.

I njejti imazh , paraqiste 2 pamje te ndryshme. Nje pale te brendshme te zeza femre  dhe 1 abazhur. Mjafton te perqendroheshe dhe mund t'i shihje te dyja pamjet. Mund te zgjidhje c'te doje !

E tille eshte dhe kjo Balade e fuqishme.

Per nje veshtrim te perciptaz ato ofshama do te thone dashuri me veten .

Per nje shpirt artisti dhe tej te rendomtes do te thone rikujtim i perjetimeve te nje dashurie qe shkoi, qe tash e tutje  do duhet t'i perkase te shkuares ; permbyllje e nje kapitulli dashurie te humbur tashme,  Nje Dashurie me nje te padukshem , dashuri " e vetme".  Closure perpara Nisjes se nje flete te re ne romanin e jetes.

Per mua, eshte nje nga kenget me te bukura dhe te realizuara artistikisht ne te gjitha komponentet e saj  te ketij Edicioni te Kenga Magjik .

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 04-11-2010, 01:26:47
Citim
Mua personalisht me duket kenge ok.

Kush tha qe s'eshte ok? Por kjo se mohon faktin qe kenga dhe teksti te jep ate pershtypjen qe po flasim :D

Temat e fundit