×
Hyrja
Profili

Projekti i ri i Dafina Zeqirit…

Projekti i ri i Dafina Zeqirit…

· 1 · 273

  • Postime: 1073

ne: 25-07-2011, 08:50:02
Projekti i ri i Dafina Zeqirit…
      


“My Swag”. Po, është ky titulli i videoklipit të ardhshëm të Dafina Zeqirit, ndërsa lajmin e konfirmoi vet Duffye. Pas lansimit të projektit “Dangerously In Love” që po kryeson në top listën Telegrafi, Dafina Zeqiri ka zbuluar në Twitter këngën e saj të radhës që do të shoqërohet me klip dhe që do të jetë [...]
      

http://vipat.info/projekti-i-ri-i-dafina-zeqirit/
      

Temat e fundit