Rina Balaj (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Hyrja
Profili

Rina Balaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Rina Balaj (Lajme, Info, Foto, Video)

· 9 · 285

 • Postime: 21592

ne: 02-03-2020, 23:45:16
« Editimi i fundit: 07-05-2020, 16:18:19 nga M A X »

 • Postime: 26706
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-04-2020, 23:38:23
 

Rina Balaj është këngëtare shumë e njohur. Këngëtarja Rina Balaj ishte pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina.

Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4.

Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Fuego. Videoklipi u prodhua nga “FILMNATION”, për flokët u përkujdes Bessi, për make up Dafina.

Më datë 14 Mars 2018, Rina publikon videoklipin "Per Ty". Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Zzap, Fuego dhe Sparksi, videoklipi u prodhua nga ”FILMNATION”, për flokët u përkujdes Shpendi, per make up Erezana Zeka.

Më datë 11 Prill 2018, Rina publikon videoklipin "Ska Konkurenc", në bashkëpunim me Feron. Prej ktij bashkëpunimi Rina mori famë akoma dhe më të madhe dhe u shfaq si nje hip-hop artiste. Videoklipi u prodhua nga Filmnation./teksteshqip

 • Postime: 26706
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-04-2020, 23:38:53


Duke bere pazar :D
 
« Editimi i fundit: 07-05-2020, 16:24:20 nga M A X »

 • Postime: 26706
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-05-2020, 10:09:37

Çifti Rina-Sin Boy kanë publikuar albumin e tyre të parë me plot 20 këngë, në të cilat reperët flasin shqip po ashtu dhe në gjihën greke. Të dy ata kanë sjellë për publikun një zhaner ndryshe nga çfrë fansat e tyre janë mësuar të dëgjojnë nga ata. Nga fotografitë e Rinës të publikuara në Instastory” duket se albumi i tyre ka arritur të jetë i dyti më i shituri në Greqi duke vulosur një sukses./lapsi.al

 • Postime: 26706
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-05-2020, 20:24:07
 

 • Postime: 4261

#5 ne: 20-05-2020, 14:09:40
Kush eshte kjo ?

 • Postime: 26706
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 20-05-2020, 15:04:47
Si more nuk njeh Rina Balaj?!🤔

#7 ne: 26-05-2020, 11:47:49
Sa e gjate eshte Rina Balaj? Kush e di?

 • Postime: 21592

#8 ne: 10-06-2020, 19:43:06
Duke marrë parasysh mënyrën sesi një lajm merr dhenë në vendin tonë, reperja Rina Balaj ka vendosur t’i paraprijë çdo aludimi për shtatzëninë e saj.
Ajo është shfaqur me barkun paksa të rrumbullakosur në njërën prej fotove të fundit të publikuara në InstaStory dhe ka dhënë një sqarim për ndjekësit.

Reperja është shëndoshur, ndaj duket se në bark nuk kemi bebush, por ushqim.
“Nuk jam shtatzënë njerëz, thjesht jam shëndoshur dhe mbushur.”- tregon ajo.
Pra, rrini të qetë sepse ende nuk kemi lajme shtatzënie Rina.
Reperja po shijon prej disa kohësh romancën e saj me Sin Boy, me të cilin ka nisur edhe bashkëjetesën.
Së fundmi, ata punuan për një album të përbashkët të titulluar “MM”, i cili përmban 20 këngë, ndërsa në rrjete sociale tërheqin shpesh vëmendjen me pamjen e tyre, të cilën e ndryshojnë thuajse çdo muaj!/Lapsi

Temat e fundit