Rina Gashi (Lajme, info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Hyrja
Profili

Rina Gashi (Lajme, info, foto, video)

Rina Gashi (Lajme, info, foto, video)

· 2 · 115

  • Postime: 21592

ne: 03-03-2020, 17:32:08
Teme per Rina Gashin
https://instagram.com/riinagashi
 

« Editimi i fundit: 07-05-2020, 16:15:00 nga M A X »

  • Postime: 26705
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-04-2020, 21:57:50
Rina Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Harrom". Në Gusht 2016, Albos merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Po Du", në bashkëpunim me Rina Gashi. Në Shtator 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Te Pres". Më datë 1 Mars 2018, Dinni Zejnullahu publikon videoklipin "Ti Kom Fal", në bashkëpunim me Rina Gashi. Më datë 17 Maj 2019, Rina Gashi publikon videoklipin "Mashup/ Teksteshqip

Temat e fundit