Tika - Flutura Behrami (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tika - Flutura Behrami (Lajme, Info, Foto, Video)

Tika - Flutura Behrami (Lajme, Info, Foto, Video)

· 3 · 160

  • Postime: 22678
  • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 00:17:39
Teme per Tika Behramin

  • Postime: 27302
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-04-2020, 00:01:16
Tika Behrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i saj i vërtetë është Flutura Behrami, ajo vijë nga fshati Klinë e Mesme, të komunës së Skenderajit. Ajo shkollën fillore dhe vitin e parë te gjimnazit e vijoi në Skenderaj, ku me pas bashkë me familje u zhvendos në Prishtinë dhe tani pritet të jetë nder rep-artistet me te mira pas Taynes, Rines etj. Ajo është e afërme (kushërira) e ish-kandidatit për kryetar të komunës së Skenderajit, Cenë Behramit. /teksteshqip

  • Postime: 27302
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-04-2020, 00:01:43

Temat e fundit