12 vjeçari pranon që ka sulmuar faqet qeveritare për Anonymous - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

12 vjeçari pranon që ka sulmuar faqet qeveritare për Anonymous

12 vjeçari pranon që ka sulmuar faqet qeveritare për Anonymous

· 1 · 102

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-10-2013, 04:50:01
12 vjeçari pranon që ka sulmuar faqet qeveritare për Anonymous
      


Një 12 vjeçar në Montreal u vetëshpall fajtor për thyerjen e disa uebfaqeve të qeverisë dhe policisë në emër të grupit të hakerëve Anonymous, raporton Toronto Sun. Sidoqoftë, sulmet nuk ishin të motivuara politikisht; djaloshi dëshmoi që ai iu kishte …...
            

http://www.pcworld.al/12-vjecari-pranon-qe-ka-sulmuar-faqet-qeveritare-per-anonymous/
      

Temat e fundit