56% e përdoruesve të internetit kanë kërkuar për veten e tyre online - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

56% e përdoruesve të internetit kanë kërkuar për veten e tyre online

56% e përdoruesve të internetit kanë kërkuar për veten e tyre online

· 1 · 61

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 29-09-2013, 22:50:02
56% e përdoruesve të internetit kanë kërkuar për veten e tyre online
      


Ndoshta shpeshherë nuk e pranoni por ka shumë mundësi që të keni kërkuar të paktën njëherë për veten tuaj në Google. Mos u ndjeni në siklet, sepse të njëjtën gjë ka bërë edhe shumica e njerëzve. Sipas një studimi të …...
            

http://www.pcworld.al/56-e-perdoruesve-te-internetit-kane-kerkuar-per-veten-e-tyre-online/
      

Temat e fundit