6 arsye pse ju nevojitet ende një kompjuter desktop - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

6 arsye pse ju nevojitet ende një kompjuter desktop

6 arsye pse ju nevojitet ende një kompjuter desktop

· 1 · 124

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-11-2013, 20:50:02
6 arsye pse ju nevojitet ende një kompjuter desktop
      


Meqenëse kohët e fundit bota jonë po drejtohet gjithmonë e më shumë nga pajisjet mobile, jo rrallë herë na shkon në mendje se a ia vlen të kemi një kompjuter desktop. Sidomos nëse keni një PC të vjetër, mendoni se …...
            

http://www.pcworld.al/6-arsye-pse-ju-nevojitet-ende-nje-kompjuter-desktop/
      

Temat e fundit