60% e prindërve iu japin fëmijëve një pajisje teknologjike për t’iu tërhequr vëmendjen - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

60% e prindërve iu japin fëmijëve një pajisje teknologjike për t’iu tërhequr vëmendjen

60% e prindërve iu japin fëmijëve një pajisje teknologjike për t’iu tërhequr vëmendjen

· 1 · 85

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-09-2013, 22:50:03
60% e prindërve iu japin fëmijëve një pajisje teknologjike për t’iu tërhequr vëmendjen
      


Vetëm 20 % e prindërve që kanë fëmijë nën 18 vjeç nuk iu kanë dhënë fëmijëve të tyre një pajisje apo diçka të tillë të ngjashme për ti mbajtur ata të zënë. Po cila është pajisja më e famshme që …...
            

http://www.pcworld.al/60-e-prinderve-iu-japin-femijeve-nje-pajisje-teknologjike-per-tiu-terhequr-vemendjen/
      

Temat e fundit