78 % e përdoruesve të Twitter-it ndodhen jashtë SHBA-së (Grafik) - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

78 % e përdoruesve të Twitter-it ndodhen jashtë SHBA-së (Grafik)

78 % e përdoruesve të Twitter-it ndodhen jashtë SHBA-së (Grafik)

· 1 · 83

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 08-10-2013, 22:50:04
78 % e përdoruesve të Twitter-it ndodhen jashtë SHBA-së (Grafik)
      


Përdoruesit ndërkombëtar të rrjetit social Twitter po rriten me përmasa tejet të mëdha. Që nga viti 2010, përdoruesit botëror të Twitter-it janë rritur me 745 %, nga 20 milionë në 169 milionë përdorues. Baza e përdoruesve në Shtetet e Bashkuara …...
            

http://www.pcworld.al/78-e-perdoruesve-te-twitter-it-ndodhen-jashte-shba-se-grafik/
      

Temat e fundit