A do ta blinit një kapak floriri prej 38 000 $ për iPhone - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A do ta blinit një kapak floriri prej 38 000 $ për iPhone

A do ta blinit një kapak floriri prej 38 000 $ për iPhone

· 1 · 64

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 26-10-2013, 14:50:02
A do ta blinit një kapak floriri prej 38 000 $ për iPhone
      


Askush nuk e ve në dyshim se iPhone konsiderohet si një “pajisje luksi”, veçanërisht në tregje si ato aziatike. Por kjo nuk i ka penguar dizajnerët që të mendojnë se si ta bëjnë edhe më luksoz iPhone-in duke dekoruar kapakët …...
            

http://www.pcworld.al/a-do-ta-blinit-nje-kapak-floriri-prej-38-000-per-iphone/
      

Temat e fundit