AdTrap, pajisja që mund të ndryshojë internetin - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

AdTrap, pajisja që mund të ndryshojë internetin

AdTrap, pajisja që mund të ndryshojë internetin

· 1 · 65

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-10-2013, 14:50:03
AdTrap, pajisja që mund të ndryshojë internetin
      


Varësisht nga këndvështrimi, shpikja nga Chad Russell dhe Charles Butkus është ose një hap përpara për internetin ose një vdekje për përmbajtjen pa pagesë. Pajisja e tyre AdTrap kap reklamat online përpara se ato të mbërrijnë, në çfarëdo pajisje që …...
            

http://www.pcworld.al/adtrap-pajisja-qe-mund-te-ndryshoje-internetin/
      

Temat e fundit