Android 4.4 Kita Kat mund të ketë në fokus televizorët - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Android 4.4 Kita Kat mund të ketë në fokus televizorët

Android 4.4 Kita Kat mund të ketë në fokus televizorët

· 1 · 75

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 26-10-2013, 22:50:01
Android 4.4 Kita Kat mund të ketë në fokus televizorët
      


Sipas raportimeve të agjencisë koreane të lajmeve ETNews, versioni i përditësuar Android 4.4 Kit Kat mund të ketë si qëllim përmirësimin e mënyrës së komunikimit midis televizorëve dhe pajisjeve të tjera që funksionojnë me sistem Android. Në këtë raportim nuk …...
            

http://www.pcworld.al/android-4-4-kita-kat-mund-te-kete-ne-fokus-televizoret/
      

Temat e fundit