APK Downloader merr skedarët APK drejtpërdrejt nga Google Play - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

APK Downloader merr skedarët APK drejtpërdrejt nga Google Play

APK Downloader merr skedarët APK drejtpërdrejt nga Google Play

· 1 · 192

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 05-11-2013, 04:50:02
APK Downloader merr skedarët APK drejtpërdrejt nga Google Play
      


Duke mos qenë në gjendje që të instaloni një aplikacion në pajisjen tuaj nga Play Store, sikurse që ndodhte para pak muajve për përdoruesit nga Kosova të pajisjeve me Android, mund të jetë vërtet një gjë mjaft e papëlqyer. Fatmirësisht, …...
            

http://www.pcworld.al/apk-downloader-merr-skedaret-apk-drejtperdrejt-nga-google-play/
      

Temat e fundit