Apple mund të integrojë tek pajisjet teknologjike konvertues të energjisë diellore - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Apple mund të integrojë tek pajisjet teknologjike konvertues të energjisë diellore

Apple mund të integrojë tek pajisjet teknologjike konvertues të energjisë diellore

· 1 · 72

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 20:50:02
Apple mund të integrojë tek pajisjet teknologjike konvertues të energjisë diellore
      


Apple po përpiqet të eliminojë ndërmjetësin që mundëson karikimin me energji diellore duke integruar një konvertues në pajisjet e ndryshme teknologjike që kompania prodhon. Kjo teknologji shpjegohet në mënyrë të detajuar në patentën më të fundit të regjistruar nga Apple …...
            

http://www.pcworld.al/apple-mund-te-integroje-tek-pajisjet-teknologjike-konvertues-te-energjise-diellore/
      

Temat e fundit