Apple zbulon një pjesë të shifrave për kërkesat e qeverive për të dhënat mbi klientët - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Apple zbulon një pjesë të shifrave për kërkesat e qeverive për të dhënat mbi klientët

Apple zbulon një pjesë të shifrave për kërkesat e qeverive për të dhënat mbi klientët

· 1 · 175

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2013, 20:50:02
Apple zbulon një pjesë të shifrave për kërkesat e qeverive për të dhënat mbi klientët
      


Apple ka publikuar së fundmi një raport (Report on Government Information Requests) që tregon shifra të detajuara mbi kërkesat që ka marrë nga qeveritë e ndryshme të botës për të zbuluar të dhëna mbi konsumatorët. Aktualisht, kompania ka dhënë vetëm …...
            

http://www.pcworld.al/apple-zbulon-nje-pjese-te-shifrave-per-kerkesat-e-qeverive-per-te-dhenat-mbi-klientet/
      

Temat e fundit