Balkan Venture, forumi më i madh i investimeve në rajon, vjen në Tiranë më 14 dhe 15 nëntor - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Balkan Venture, forumi më i madh i investimeve në rajon, vjen në Tiranë më 14 dhe 15 nëntor

Balkan Venture, forumi më i madh i investimeve në rajon, vjen në Tiranë më 14 dhe 15 nëntor

· 1 · 185

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2013, 12:50:02
Balkan Venture, forumi më i madh i investimeve në rajon, vjen në Tiranë më 14 dhe 15 nëntor
      


Balkan Venture Forum, i cili shënon edicionin e tij të katërt, do të mbahet më datën 14 dhe 15 nëntor 2013 në ambientet e hotel Sheraton Tirana. Tre forumet e para janë mbajtur në Shkup, Beograd dhe Sofie dhe në …...
            

http://www.pcworld.al/balkan-venture-forumi-me-i-madh-i-investimeve-ne-rajon-vjen-ne-tirane-me-14-dhe-15-nentor/
      

Temat e fundit