BBC iPlayer arrin në 20 milionë shkarkime në iOS dhe Android - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

BBC iPlayer arrin në 20 milionë shkarkime në iOS dhe Android

BBC iPlayer arrin në 20 milionë shkarkime në iOS dhe Android

· 1 · 81

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 06:50:02
BBC iPlayer arrin në 20 milionë shkarkime në iOS dhe Android
      


BBC ka qenë duke bërë përditësimin e produkteve të veta dixhitale së fundi, me lëshimin e shërbimit për muzikë Playlister dhe BBC Store, por sot ka marrë kohë për të shënuar një arritje të aplikacionit iPlayer, i cili deri tani …...
            

http://www.pcworld.al/bbc-iplayer-arrin-ne-20-milione-shkarkime-ne-ios-dhe-android/
      

Temat e fundit