Botuesit on line sigurojnë pjesën më të madhe të trafikut nga Facebook-u - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Botuesit on line sigurojnë pjesën më të madhe të trafikut nga Facebook-u

Botuesit on line sigurojnë pjesën më të madhe të trafikut nga Facebook-u

· 1 · 150

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-11-2013, 12:50:02
Botuesit on line sigurojnë pjesën më të madhe të trafikut nga Facebook-u
      


Statista, portal për publikimin e statistikave, ka publikuar së fundmi një grafik ku paraqitet përqindja e trafikut të siguruar nga rrjetet sociale në uebfaqet e botuesve on line. Është mëse e qartë se Facebook siguron pjesën më të madhe të …...
            

http://www.pcworld.al/botuesit-on-line-sigurojne-pjesen-me-te-madhe-te-trafikut-nga-facebook-u/
      

Temat e fundit