CEO i LinkedIn: Të qenurit mobil është e ardhmja e kompanisë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

CEO i LinkedIn: Të qenurit mobil është e ardhmja e kompanisë

CEO i LinkedIn: Të qenurit mobil është e ardhmja e kompanisë

· 1 · 109

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-10-2013, 22:50:01
CEO i LinkedIn: Të qenurit mobil është e ardhmja e kompanisë
      


Jeff Weiner, shefi ekzekutiv i LinkedIn, parashikon se bota mobile do të luajë një rol shumë të rëndësishëm në të ardhmen e kompanisë. Weiner është shprehur se pret që në vitin 2014, 50% e vizitorëve unikë të LinkedIn do të …...
            

http://www.pcworld.al/ceo-i-linkedin-te-qenurit-mobil-eshte-e-ardhmja-e-kompanise/
      

Temat e fundit