Dhurata e preferuar e fëmijëve për këtë fundvit rezulton iPhone-i - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dhurata e preferuar e fëmijëve për këtë fundvit rezulton iPhone-i

Dhurata e preferuar e fëmijëve për këtë fundvit rezulton iPhone-i

· 1 · 167

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-11-2013, 20:50:02
Dhurata e preferuar e fëmijëve për këtë fundvit rezulton iPhone-i
      


Dyqani on line Ebates ka kryer së fundmi një anketim midis fëmijëve dhe adoleshentëve të moshës 12 – 17 vjeç për të kuptuar se çfarë do të donin të merrnin si dhuratë për festat e fundvitit. Rezultatet treguan se 88% …...
            

http://www.pcworld.al/dhurata-e-preferuar-e-femijeve-per-kete-fundvit-rezulton-iphone-i/
      

Temat e fundit