Disa kompjuterë Dell kanë një aromë të pa këndshme - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa kompjuterë Dell kanë një aromë të pa këndshme

Disa kompjuterë Dell kanë një aromë të pa këndshme

· 1 · 81

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 20:50:02
Disa kompjuterë Dell kanë një aromë të pa këndshme
      


Nëse keni blerë kohët e fundit një Dell Latitude E6430u, ka shumë mundësi që ka një erë të ngjashme me urinën e maces. Por, mos u shqetësoni! Nuk është realisht urinë maceje dhe pavarësisht faktit se nuk është e këndshme, …...
            

http://www.pcworld.al/disa-kompjutere-dell-kane-nje-arome-te-pa-kendshme/
      

Temat e fundit