Disa statistika interesante që provojnë dominimin e Google në Internet - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa statistika interesante që provojnë dominimin e Google në Internet

Disa statistika interesante që provojnë dominimin e Google në Internet

· 1 · 74

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-09-2013, 14:50:02
Disa statistika interesante që provojnë dominimin e Google në Internet
      


Me rastin e 15 vjetorit të Google kompania statistikore Statista vendosi të publikojë disa të dhëna të rëndësishme për ecurinë dhe suksesin e këtij gjigandi të teknologjisë. - Më tepër se 1.1 miliard njerëz nga e gjithë bota përdorin Google …...
            

http://www.pcworld.al/disa-statistika-interesante-qe-provojne-dominimin-e-google-ne-internet/
      

Temat e fundit