Distimo: Videolojërat, aplikacionet më të shkarkuara për shtatorin në iPad dhe Android - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Distimo: Videolojërat, aplikacionet më të shkarkuara për shtatorin në iPad dhe Android

Distimo: Videolojërat, aplikacionet më të shkarkuara për shtatorin në iPad dhe Android

· 1 · 153

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-11-2013, 20:50:02
Distimo: Videolojërat, aplikacionet më të shkarkuara për shtatorin në iPad dhe Android
      


Përdoruesit e iPad dhe Android kanë shkarkuar më tepër viodelojëra sesa çdo lloj aplikacioni tjetër gjatë muajit shtator. Të dhënat vijnë nga kompania që realizon analiza të tregut, Distimo. Gjate muajit shtator, 48% e aplikacioneve të shkarkuara në iPad u …...
            

http://www.pcworld.al/distimo-videolojerat-aplikacionet-me-te-shkarkuara-per-shtatorin-ne-ipad-dhe-android/
      

Temat e fundit