Drejtori i NSA-së kërkon që më të mos publikohen dokumente nga gazetarët - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Drejtori i NSA-së kërkon që më të mos publikohen dokumente nga gazetarët

Drejtori i NSA-së kërkon që më të mos publikohen dokumente nga gazetarët

· 1 · 83

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 27-10-2013, 12:50:02
Drejtori i NSA-së kërkon që më të mos publikohen dokumente nga gazetarët
      


Reporterët duhet të ndalojnë “shitjen” e dokumenteve të Agjencisë Kombëtar të Sigurisë, thotë, gjenerali amerikan Keith Alexander, në një intervistë të incizuar me blogun e Departamentit të Mbrojtjes, Armed With Science. Në një diskutim të përgatitur për të siguruar publikun …...
            

http://www.pcworld.al/drejtori-i-nsa-se-kerkon-qe-me-te-mos-publikohen-dokumente-nga-gazetaret/
      

Temat e fundit