Edhe Surface Pro 2 është pothuajse e pamundur ta riparosh - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Edhe Surface Pro 2 është pothuajse e pamundur ta riparosh

Edhe Surface Pro 2 është pothuajse e pamundur ta riparosh

· 1 · 93

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 22:50:02
Edhe Surface Pro 2 është pothuajse e pamundur ta riparosh
      


Nëse blini një Surface Pro 2, as mos e shkoni ndër mend ta riparoni, sepse sipas iFixit, është po aq e vështirë ta bësh këtë gjë sa edhe me versionin e parë. Grupi, i cili është i njohur për hapjen …...
            

http://www.pcworld.al/edhe-surface-pro-2-eshte-pothuajse-e-pamundur-ta-riparosh/
      

Temat e fundit