Facebook sjell më tepër trafik për uebfaqet - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Facebook sjell më tepër trafik për uebfaqet

Facebook sjell më tepër trafik për uebfaqet

· 1 · 176

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 20:50:02
Facebook sjell më tepër trafik për uebfaqet
      


Nuk ka gjë që e mposht rrjetin Facebook kur bëhet fjalë për dërgimin e trafikut tek publikuesit. Sipas të dhënave nga 200 mijë publikues, rrjeti më i madh shoqëror ka udhëhequr 10.4 për qind të trafikut në uebfaqe shtatorin e …...
            

http://www.pcworld.al/facebook-sjell-me-teper-trafik-per-uebfaqet/
      

Temat e fundit