Fotot më acaruese të profilit dhe si t’i rregulloni - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fotot më acaruese të profilit dhe si t’i rregulloni

Fotot më acaruese të profilit dhe si t’i rregulloni

· 1 · 212

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 12:50:02
Fotot më acaruese të profilit dhe si t’i rregulloni
      


Mos po ju dëmton fotoja e profilit? Ajo fotoja e vogël 48-me-48-pixel (të paktën për Twitter-in, pasi për rrjete të tjera varion) mund të thotë më shumë gjëra për ju nga sa mendoni. Për shembull, një miku jonë në Twitter …...
            

http://www.pcworld.al/fotot-me-acaruese-te-profilit-dhe-si-ti-rregulloni/
      

Temat e fundit