Galaxy Gear do të jetë i përshtatshëm edhe me S3, S4 e shumë pajisje të tjera - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Galaxy Gear do të jetë i përshtatshëm edhe me S3, S4 e shumë pajisje të tjera

Galaxy Gear do të jetë i përshtatshëm edhe me S3, S4 e shumë pajisje të tjera

· 1 · 78

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 27-10-2013, 20:50:02
Galaxy Gear do të jetë i përshtatshëm edhe me S3, S4 e shumë pajisje të tjera
      


Ora inteligjente e Samsung-ut, Galaxy Gear, ishte raportuar fillimisht se do të funksiononte vetëm me Galaxy Note 3, por kjo gjë do të ndryshojë shumë shpejt. Samsung ka lajmëruar se ora do të jetë e përshtatshme edhe me një sërë …...
            

http://www.pcworld.al/galaxy-gear-do-te-jete-i-pershtatshem-edhe-me-s3-s4-e-shume-pajisje-te-tjera/
      

Temat e fundit