Gjithçka që duhet të dini për kërkimin e avancuar në Facebook “Graph search” - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjithçka që duhet të dini për kërkimin e avancuar në Facebook “Graph search”

Gjithçka që duhet të dini për kërkimin e avancuar në Facebook “Graph search”

· 1 · 95

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-10-2013, 14:50:03
Gjithçka që duhet të dini për kërkimin e avancuar në Facebook “Graph search”
      


Graph Search supozohet të jetë një mjet i avancuar kërkimi që do të shndërrojë faqen në një burim të vërtetë informacionesh për njerëzit, vendndodhjet apo ngjarjet e ndryshme. Ky është një projekt i prezantuar dhe i aktivizuar nga Facebook-u prej …...
            

http://www.pcworld.al/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-kerkimin-e-avancuar-ne-facebook-graph-search/
      

Temat e fundit