Google Chrome do të bllokojë së shpejti malware-et e shkarkuara - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google Chrome do të bllokojë së shpejti malware-et e shkarkuara

Google Chrome do të bllokojë së shpejti malware-et e shkarkuara

· 1 · 87

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 20:50:02
Google Chrome do të bllokojë së shpejti malware-et e shkarkuara
      


Google lajmëroi gjatë ditës së enjte se së shpejti, nëse shkarkoni skedarë që përmbajnë malware, shfletuesi Chrome do t’i bllokojë ato automatikisht. Kjo veçori është shtuar tashmë në versionin e fundit të Chrome Canary. Të gjitha versionet e Chrome do …...
            

http://www.pcworld.al/google-chrome-do-te-bllokoje-se-shpejti-malware-et-e-shkarkuara/
      

Temat e fundit