Google po teston reklamat me imazhe gjatë kërkimit - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google po teston reklamat me imazhe gjatë kërkimit

Google po teston reklamat me imazhe gjatë kërkimit

· 1 · 91

  • Postime: 25427
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 22:50:02
Google po teston reklamat me imazhe gjatë kërkimit
      


Disa prej përdoruesve të Google mund të kenë vënë re ikona të mëdha reklamuese tek maja e faqes kur iu kanë dal rezultatet e kërkimit. Synrgy, një iniciativë marketingu online, zbuloi një foto të sponsorizuar të Southwest Airlines në maj …...
            

http://www.pcworld.al/google-po-teston-reklamat-me-imazhe-gjate-kerkimit/
      

Temat e fundit