Google teston një opsion të ri për të ndihmuar prindërit të sigurojnë aktivitetin e fëmijëve në ueb - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google teston një opsion të ri për të ndihmuar prindërit të sigurojnë aktivitetin e fëmijëve në ueb

Google teston një opsion të ri për të ndihmuar prindërit të sigurojnë aktivitetin e fëmijëve në ueb

· 1 · 82

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-10-2013, 22:50:01
Google teston një opsion të ri për të ndihmuar prindërit të sigurojnë aktivitetin e fëmijëve në ueb
      


Në blogun zyrtar të Google Chrome është njoftuar se ekipi zhvillues i shfletuesit Chrome ka në plan lançimin e një opsioni të ri të kontrollit prindëror të quajtur “Përdorues të Mbikqyrur” (Supervised Users). Aktualisht opsioni është aktivizuar në kanalin beta …...
            

http://www.pcworld.al/google-teston-nje-opsion-te-ri-per-te-ndihmuar-prinderit-te-sigurojne-aktivitetin-e-femijeve-ne-ueb/
      

Temat e fundit