Harta “Epoka e Perandorive të Internetit” tregon se Google dhe Facebook sundojnë botën - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Harta “Epoka e Perandorive të Internetit” tregon se Google dhe Facebook sundojnë botën

Harta “Epoka e Perandorive të Internetit” tregon se Google dhe Facebook sundojnë botën

· 1 · 98

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-10-2013, 14:50:03
Harta “Epoka e Perandorive të Internetit” tregon se Google dhe Facebook sundojnë botën
      


Duke qenë se të dhënat statistikore për Internetin janë më të kuptueshme kur paraqiten vizualisht dhe jo thjesht me shifra, prandaj kërkuesit e Institutit të Internetit në Oxford vendosën të krijonin një hartë për të ilustruar uebfaqet më të vizituara …...
            

http://www.pcworld.al/harta-epoka-e-perandorive-te-internetit-tregon-se-google-dhe-facebook-sundojne-boten/
      

Temat e fundit