Infografik: Kumari online në shifra - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Infografik: Kumari online në shifra

Infografik: Kumari online në shifra

· 1 · 60

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 26-10-2013, 22:50:01
Infografik: Kumari online në shifra
      


Kumari online përbën një ndër sektorët që po rriten me më shumë shpejtësi në botë. Njerëzit tashmë mund të kryejnë pjesën më të madhe të punëve në smartfon apo tablet dhe një prej tyre mund të jenë edhe lojërat me …...
            

http://www.pcworld.al/infografik-kumari-online-ne-shifra/
      

Temat e fundit