Instagram tregon se si do të ngjajnë reklamat brenda aplikacionit - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Instagram tregon se si do të ngjajnë reklamat brenda aplikacionit

Instagram tregon se si do të ngjajnë reklamat brenda aplikacionit

· 1 · 65

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 22:50:02
Instagram tregon se si do të ngjajnë reklamat brenda aplikacionit
      


Të enjten, Instagram zbuloi se si do të duken reklamat brenda aplikacionit ne momentin që do të jenë zyrtarisht pjesë e tij. Kompania e zotëruar tashmë nga Facebook-u po punon me kujdes dhe do t’i përfshijë ato gradualisht në rrjetin …...
            

http://www.pcworld.al/instagram-tregon-se-si-do-te-ngjajne-reklamat-brenda-aplikacionit/
      

Temat e fundit