iPad Air apo iPad Mini me Retina: Cili është i duhuri për ju - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

iPad Air apo iPad Mini me Retina: Cili është i duhuri për ju

iPad Air apo iPad Mini me Retina: Cili është i duhuri për ju

· 1 · 160

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2013, 20:50:02
iPad Air apo iPad Mini me Retina: Cili është i duhuri për ju
      


Periudha e festave po afron dhe Apple nuk ka hedhur në treg vetëm tablet të ri, por dy të tilla. Përveç iPad Air – i cili është tashmë i disponueshëm, do të vijë nga fundi i nëntorit edhe iPad Mini …...
            

http://www.pcworld.al/ipad-air-apo-ipad-mini-me-retina-cili-eshte-i-duhuri-per-ju/
      

Temat e fundit