Ja disa prej fotove të realizuara me aparatin e parë fotografik për konsumatorin - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja disa prej fotove të realizuara me aparatin e parë fotografik për konsumatorin

Ja disa prej fotove të realizuara me aparatin e parë fotografik për konsumatorin

· 1 · 69

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-10-2013, 22:50:02
Ja disa prej fotove të realizuara me aparatin e parë fotografik për konsumatorin
      


Kodak mund të jetë një kompani “drejt vdekjes” siç e quajnë disa, por 120 vite më parë ishte i pari që iu ofroi konsumatorëve një mundësi për të provuar një kamera. E prezantuar në vitin 1888 Kodak No.1 ishte kamera …...
            

http://www.pcworld.al/ja-disa-prej-fotove-te-realizuara-me-aparatin-e-pare-fotografik-per-konsumatorin/
      

Temat e fundit