Ja pse BlackBerry dikur ishte telefon i shkëlqyer - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja pse BlackBerry dikur ishte telefon i shkëlqyer

Ja pse BlackBerry dikur ishte telefon i shkëlqyer

· 2 · 109

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-10-2013, 06:50:02
Ja pse BlackBerry dikur ishte telefon i shkëlqyer
      


Në vitin 2009 gati gjysma e telefonave në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ishin pajisje BlackBerry, ndërsa sot pjesa e tregut të kësaj kompanie është më pak se tre përqind. Lexoni disa nga arsyet pse BlackBerry dikur ishte më shumë …...
            

http://www.pcworld.al/ja-pse-blackberry-dikur-ishte-telefon-i-shkelqyer/
      

  • Postime: 77
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 24-10-2013, 14:16:03
Ka qene dhe eshte :) mua me ka dal I perkryer ;)

Temat e fundit